وای فای هوشمند | اسمارت ایکس
وای فای هوشمند | اسمارت ایکس

وای فای هوشمند رستورانی

Resturant SmartWiFi
مدیریت اتصال به وای فای در رستوران
هوشمند سازی وای فای رستوران به‌منظور مدیریت و کنترل حجم مصرفی اینترنت انجام می‌شود. این برنامه در حین ارائه حجم مشخصی از اینترنت به مشتری، برخی از اطلاعات او را نیز ذخیره می‌کند. به زبان ساده برنامه کنترل وای فای رستوران در واقع واسطه‌ای است میان مشتری و اینترنت رستوران که باتوجه‌به پارامترهای مختلف، میزان دسترسی مشتری به اینترنت را مشخص می‌کند.
قیمت : از 8.140.000 تا 25.300.000 تومان / سالانه
اهداف وای فای هوشمند رستورانی
اهداف اصلی
 • بازاریابی بر مبنای سرویس وای فای
 • ایجاد تجربه کاربری بهتر در استفاده از سرویس
سایر اهداف
 • اتصال امن سرویس گیرنده و سرویس دهنده
 • کنترل حجم مصرفی

کاربرد مدیریت وای فای رستوران

به زبان ساده برنامه کنترل وای فای رستوران در واقع واسطه‌ای است میان مشتری و اینترنت رستوران که باتوجه‌به پارامترهای مختلف، میزان دسترسی مشتری به اینترنت را مشخص می‌کند.

اطلاعات به‌دست‌آمده از طریق برنامه مدیریت وای فای رستوران چه کاربردی دارند؟

 خرید وای فای برای رستوران یکی از راه‌های جذب مشتری است که عملکرد بسیار خوبی دارد؛ چرا که این روزها همه به اینترنت نیاز دارند و چه‌بهتر که رایگان باشد. هر مشتری برای استفاده از این سرویس، باید شماره‌تلفن خود را وارد کند. در واقع شماره‌تلفن‌ها تنها داده‌هایی هستند که برنامه مدیریت وای فای رستوران از مشتری می‌گیرد.

اگر مشتری در رستوران شما پنل خرید داشته باشد، این شماره به پنل متصل می‌شود تا در دفعات بعدی برای ارسال پیامک‌ها استفاده شود. البته دقت کنید که دریافت شماره‌تلفن همراه از مشتری برای این سرویس ضروری است؛ چرا که هر مشتری برای ورود باید کد احراز هویت ارسال شده روی شماره‌اش را داشته باشد. نرم‌افزار مدیریت وای فای رستوران پس از قطع ارتباط و اتمام حجم مصرفی مشتری، از طریق پیامک از او نظرسنجی می‌کند تا میزان کیفیت خدمات را بسنجد.

یکی دیگر از دلایلی که چرا نرم افزار کنترل وای فای رستوران نیاز به شماره مشتری دارد، این است که هر مشتری با یکبار طی گردن پروسه اتصال، دیگر نیاز نباشد این کار را انجام دهد. در واقع مشتری برای بار اول کد احراز هویت دریافت می‌کند و نام و شماره او در سیستم ذخیره می‌شود تا در دفعات حضور بعدی نیازی به طی‌کردن این پروسه نباشد.

مدیریت وای فای رستوران به رفع کدام دغدغه‌ها کمک می‌کند؟

همان‌طور که اشاره کردیم، این روزها ارتباط با اینترنت جزئی از زندگی هر یک از ما است، اما برای برخی افراد این نیاز شدیدتر است؛ چرا که آن‌ها از این طریق کسب در آمد دارند. به‌طورکلی افراد زیادی هستند که شغلشان مبتنی بر اینترنت است و برای انجام کارهایشان حتماً باید به اینترنت پرسرعت دسترسی داشته باشند. حضور در رستوران‌هایی که فاقد وای فای هوشمند هستند، برای این افراد دشواری‌های زیادی دارد. به همین دلیل خرید وای فای برای رستوران یکی از پراهمیت‌ترین کارهایی است که باید از همان ابتدا به آن توجه کنید.

موضوع دسترسی به اینترنت در واقع یک دغدغه دوطرفه برای مشتری و رستوران‌داران ایجاد کرده است. مشتری‌ها به دنبال رستورانی با وای فای هوشمند هستند که بتوانند به کارهای روزمره‌شان در حین میل‌کردن غذا برسند. از طرفی رستوران‌داران هم به خرید وای فای برای رستوران نیاز دارند؛ چرا که در صورت عدم وجود آن، بسیاری از مشتری‌ها را از دست می‌دهند.

به‌علاوه بسیاری از رستوران‌ها هستند که به دلیل موقعیت مکانی خاصشان، دسترسی به اینترنت تلفن همراه در آن‌ها ممکن نیست. برای رفع این مشکل و نقطه‌ضعف که به دلیل موقعیت مکانی ایجاد شده، بهترین راه خرید وای فای برای رستوران خواهد بود. با وجود این سرویس مشتری‌ها دیگر نگرانی اتصال به اینترنت را نخواهند داشت.

چه الزامی به هوشمند سازی وای فای رستوران است؟

حتماً به این فکر کرده‌اید که صاحبان رستوران‌ها برای رسیدن به موفقیت چه‌کارهایی انجام داده‌اند و آیا شما هم می‌توانید از همین روش‌ها برای رستوران خود استفاده کنید یا خیر؟

طبیعتاً زمانی که می‌خواهید در دید مشتری، رستوران شما باکیفیت به نظر برسد، باید خدمات خوبی ارائه دهید. این خدمات می‌توانند کارهایی مختلفی باشند که بخشی از آن مربوط به برطرف‌کردن نیازهای اولیه مشتری‌هایتان خواهد بود. خرید وای فای برای رستوران می‌تواند نیاز دسترسی مشتری به اینترنت را به‌راحتی برطرف کند. در واقع شما هیچ الزامی برای استفاده از برنامه مدیریت شبکه وای فای رستوران ندارید، اما وجود چنین سرویسی در رستوران شما می‌تواند باعث جلب نظر مشتری‌ها شود.

جلب نظر مشتری همان چیزی است که رستوران به آن نیاز دارد. دقت کنید که در مسیر پیشرفت رستوران باید هر کاری که به نظرتان باعث جلب نظر مشتری می‌شود را بررسی و امتحان کنید. هوشمند سازی وای فای رستوران یکی از آسان‌ترین و البته کم‌خرج‌ترین کارهایی است که می‌توانید برای ارائه خدمات بهتر استفاده کنید.

کاربرد برنامه مدیریت وای فای رستوران

امروزه به هر رستورانی یا کافه‌ای که سر بزنید، استفاده از برنامه مدیریت وای فای را مشاهده خواهید کرد؛ چرا که دیگر این سرویس همگانی شده و یکی از نیازهای ضروری برای تجهیز رستوران به شمار می‌رود. دغدغه مهمی که برای ارائه اینترنت آزاد وجود دارد، این است که شما به‌عنوان صاحب رستوران هیچ نظارتی روی میزان مصرف و تعداد مشتری‌هایی که به وای فای متصل هستند، نخواهید داشت. برنامه کنترل وای فای رستوران دقیقاً برای رفع این دغدغه طراحی شده تا به شما امکان تسلط، کنترل و هوشمندسازی پروسه تخصصی اینترنت به هر مشتری را بدهد.

این سرویس تماماً به صندوق فروشگاهی متصل است و با اطلاعاتی که از مشتری دریافت می‌کند می‌تواند به پیشینه خرید او و اطلاعات این‌چنین دسترسی داشته باشد. از این طریق سرویس هوشمند وای فای برای هر مشتری حجم و زمان خاصی برای اتصال به اینترنت مشخص می‌کند. از طرفی پس از اتصال، او را به طور خودکار به صفحه اینترنتی کسب‌وکار شما هدایت می‌کند که یکی از راه‌های جذب مخاطب و مشتری خواهد بود.

کدام رستوران‌داران می‌توانند از وای فای مارکتینگ در رستوران استفاده کنند؟

خرید وای فای برای رستوران و هوشمندسازی آن‌یکی از راه‌های مارکتینگ است و به همین دلیل هم آن را با نام وای فای مارکتینگ می‌شناسند. این روش به نسبت بسیاری از روش‌های تبلیغاتی می‌تواند تأثیر بهتری روی مشتری‌های شما داشته باشد. مزایای زیاد این سرویس احتمالاً شما را ترغیب کرده که از آن استفاده کنید؛ ولی حتماً سؤالاتی مانند این که این سرویس برای کدام دسته از رستوران‌داران مناسب است برای شما ایجاد شده‌اند.

پاسخ به این دسته این سؤالات بسیار آسان است. همان‌طور که اشاره کردیم، خرید وای فای برای رستوران در واقع یک عمل تبلیغاتی است که به مارکتینگ رستوران شما کمک می‌کند. باتوجه‌به این موضوعات می‌توان گفت که خرید وای فای برای رستوران هیچ محدودیتی ندارد و بهتر است در نزدیک‌ترین زمان ممکن، رستوران خود را مجهز به این سیستم کنید. به‌علاوه که هزینه مقرون‌به‌صرفه این سرویس باعث می‌شود که حتی در ابتدای راه‌اندازی رستوران که با مشکلات مالی مواجه هستید، هم امکان استفاده از آن را داشته باشید.

خرید وای فای برای رستوران چه چالش‌هایی به همراه دارد؟

راه‌اندازی وای فای رستوران می‌تواند یکی از بهترین راه‌ها برای جلب نظر مشتری و ایجاد حس وفاداری در او باشد، اما توجه کنید که این کار هم دردسرهای خاص خود را خواهد داشت. اگر بخواهید به شکل معمولی اینترنت را در اختیار مشتریان قرار دهید، طبیعتاً هیچ کنترلی روی میزان مصرف و تعداد افرادی که به آن متصل هستند نخواهید داشت. در چنین شرایطی مشکلاتی مانند افت سرعت یا تمام‌شدن حجم اینترنت بسیار شایع است.

خوشبختانه این معضل به کمک برنامه مدیریت وای فای رستوران اسمارت ایکس قابل‌حل خواهد بود. اسمارت ایکس در این برنامه تمهیداتی برای شما و مشتریان در نظر گرفته که در جهت استفاده صحیح و منطقی از اینترنت هستند.

وای‌فای هوشمند، با قرارگیری یک روتر ساده بین اینترنت و کاربر، از طریق پنل مدیریتی ابری متصل به صندوق فروش کسب و کار، امکان شناسایی و احراز هویت افراد متقاضی برای اتصال و تعریف انواع مدل‌های رفتاری برای آنها را فراهم می‌کند.

همینطور، با شناسایی افراد، مشخصات فرد به همراه شماره موبایل را جمع آوری کرده و اطلاعات ارزشمندی برای بازاریابی‌های آتی فراهم می‌کند.

در ادامه و پس از احراز هویت و شروع اتصال، امکان هدایت خودکار او به صفحه اینترنتی دلخواه کسب و کار را فراهم می‌کند.

ویژگی‌های وای فای هوشمند رستورانی
توضیحات

بهترین راه برای شناخت یک خدمت، آشنایی با ویژگی‌های آن خواهد بود. زمانی که شما بدانید وای فای مارکتینگ در رستوران شما چه ویژگی‌هایی دارد، طبیعتاً بسیار آسا‌ن‌تر به آن اعتماد خواهید کرد. 

ویژگی‌های اصلی
 • پروسه تماماً خودکار
 • متصل به صندوق فروشگاهی رستوران
 • دارای سیستم احراز هویت خودکار و قابل‌اعتماد
 • بدون نیاز به ایجاد زیرساخت‌های پیچیده
 • بدون دخالت انسانی و خطا
 • قابلیت خوش آمد گویی خودکار به مشتری در زمان اتصال
 • ثبت اطلاعات مشتری در باشگاه مشتریان و صندوق فروش
 • عدم نیاز به طی‌کردن پروسه احراز هویت در اتصال‌های بعدی
 • همرسانی سوابق خرید مشتری در زمان اتصال
 • تحلیل رفتار مشتری بر اساس به‌روزترین پروتکل‌ها
 • کاملاً آنلاین
 • قابلیت شناسایی پیشینه اتصال فرد به وای فای رستوران در شعب مختلف
امکانات وای فای هوشمند رستورانی
توضیحات

خرید وای فای برای رستوران تصمیمی است که بازدهی خوبی در آینده نزدیک برای شما و رستورانتان خواهد داشت. این سرویس برای شما امکان دسترسی و کنترل وای فای و برای مشتری، رفاه بیش‌تر ایجاد می‌کند. می‌خواهیم بررسی کنیم که این سرویس چه امکاناتی دارد که تا این حد باعث بالارفتن بازدهی و کارایی‌اش شده است.

امکانات اصلی
 • دارای سامانه پیامکی یکپارچه
 • قابلیت درج لینک و متن‌های مشخص در پیامک
 • قابلیت ارسال پیامک دستی توسط اپراتور
 • دارای پنل ابری برای ذخیره اطلاعات مشتریان
 • شناسایی درخواست‌کننده باتوجه‌به نام و شماره‌تلفن او
 • قابلیت تنظیم میزان مصرف باتوجه‌به دسته‌بندی مشتری در باشگاه
 • امکان هدایت کاربر به صفحه دلخواه
 • امکان تنظیم زمان اتصال برای گروه‌های مختلف مشتریان
 • قابلیت ایجاد لیستی از افراد محدود شده
 • قابلیت تنظیم رفتارهای مشکوک
 • شناسایی خودکار رفتارهای مشکوک
اسمارت چکار می کند

برنامه مدیریت وای فای رستوران چگونه کار می‌کند؟

گام اول

برنامه مدیریت وای فای رستوران در واقع یک واسطه میان مشتری و اینترنت رستوران است که دسترسی او را از نظر زمان و حجم مصرفی اینترنت محدود می‌کند.

گام دوم

مشتری پس از حضور در مجموعه می‌تواند نام وای فای رستوران را در لیست وای فای موبایل خود انتخاب کند. در ادامه وارد صفحه‌ای می‌شود که باید شماره‌تلفن خود را وارد کند. پس از این، پیامکی برای او ارسال می‌‍شود که حاوی کد احراز هویت است و باید این کد در سامانه وارد شود. در انتها و پس از تأیید کد، دسترسی او به اینترنت رایگان برقرار خواهد شد. آخرین صفحه‌نمایش داده شده به کاربر میزان حجم و مدت‌زمان مجاز مصرف اینترنت را نشان می‌دهد و در صورت پایان هرکدام از آن‌ها، دسترسی کاربر به اینترنت قطع خواهد شد.

گام سوم

 شماره تماس وارد شده توسط مشتری، در آرشیو پنل مدیریتی ثبت خواهد شد تا در دفعات بعدی، نیازی به تکرار پروسه اتصال و احراز هویت نباشد.

با استفاده از این شماره، می‌توان پس از مدت مشخصی از اتصال به اینترنت، می‌توان برای او پیامک دعوت به نظرسنجی ارسال کرد.

همچنین اگر برای رستوران خود سرویس باشگاه مشتریان هم راه‌اندازی کرده باشید، این شماره‌های تماس به اعضای باشگاه متصل خواهند شد.

مشتری از هوشمند سازی وای فای رستوران چه تجربه‌ای خواهد داشت؟

همان‌طور که اشاره کردیم، خرید وای فای برای رستوران مشکلات زیادی ایجاد می‌کند و حتی ممکن است به نظر برسد که صرفه اقتصادی ندارد. اما با استفاده از مدیریت وای فای رستوران اسمارت ایکس این مشکل کاملاً حل می‌شود. به‌این‌ترتیب مشتری‌ها با طی‌کردن یک پروسه ساده و البته بسیار کوتاه می‌توانند به اینترنت مجموعه دسترسی داشته باشند.

مشتری‌های رستوران ابتدا باید وای فای رستوران شما را در گوشی خود انتخاب کنند. پس از این به صفحه‌ای وارد می‌شوند که باید شماره‌تلفنشان را در آن وارد کنند. پیامک احراز هویت، پس از تأیید شماره برای مشتری ارسان خواهد شد و لازم است که این کد در صفحه بعدی وارد شود. پس از این، مشتری به اینترنت متصل می‌شود و صفحه‌ای به او نشان داده می‌شود که میزان حجم مصرفی و مدت‌زمان مجاز استفاده از اینترنت را اعلام می‌کند.

جالب است بدانید که هر مشتری با یکبار اتصال دیگر نیاز نیست که پروسه احراز هویت را انجام دهد و می‌تواند مستقیماً به اینترنت مجموعه متصل شود؛ چرا که اطلاعات او در باشگاه مشتریان و صندوق فروش ثبت شده است.

اسمارت چطور کار می کند
دستاوردها | اسمارت ایکس

دستاوردهای مهم خرید وای فای برای رستوران

اصلی‌ترین معضل خرید وای فای برای رستوران این است حجم اینترنت بسیار زودتر از تصور شما تمام می‌شود. این موضوع به دلیل استفاده بیش از حد و غیرمجاز برخی از مشتری‌ها اتفاق می‌افتد. در نظر داشته باشید که بروز چنین مشکلی می‌تواند باعث نارضایتی بقیه مشتری‌ها شود، چرا که نمی‌توانند به اینترنت در رستوران شما دسترسی داشته باشند یا سرعت اینترنت بسیار پایین است و هیچ کارایی ندارد. سرویس مدیریت وای فای رستوران اسمارت ایکس ابزاری است که به حل این مشکل کمک می‌کند. با درنظرگرفتن این موضوع، خرید وای فای برای رستوران توجیه اقتصادی خواهد داشت و شما در ازای هزینه‌ای که می‌کنید، بازگشت سرمایه بسیار خوبی را مشاهده خواهید کرد.

سوالات متداول
1. آیا خود وای فای هوشمند اسمارت هم اینترنت دارد؟

خیر این سرویس در واقع واسطه‌ای است میان مشتری و اینترنت رستوران شما که دسترسی او را محدود می‌کند.

2. میکروتیک وای فای هوشمند را از کجا باید تهیه کنیم؟

این سرویس توسط تولید‌کننده‌های مختلفی ارائه می‌شود و البته کارشناسان اسمارت ایکس هم می‌توانند این میکروتیک را برای شما تهیه کنند.

3. چگونه اسمارت وای فای به برنامه‌های بازاریابی رستورانی کمک می‌کند؟

این سیستم برای شروع نیاز به شماره تماس مشتری‌های دارد. این شماره‌ها در سیستم شما ذخیره خواهند شد و اگر باشگاه مشتریان برای رستوران شما فعال باشد، این شماره در باشگاه اضافه خواهد شد.

4. قابلیت گروه‌بندی وای فای چیست و در چه مواقعی کاربرد دارد؟

به کمک این قابلیت شما می‌توانید محدودیت‌های متفاوتی برای افراد مختلف ایجاد کنید. از این سرویس برای مشخص‌کردن محدودیت استفاده از اینترنت رایگان پرسنل، مشتری‌های وفادار و اعضای مدیریت می‌توان بهره برد.

درخواست مشاوره

لطفا اطلاعات خود را وارد کنید، ما با شما در ارتباط خواهیم بود.